KONST / Litografier / Färglitografi 12667173
nr 1266 7173
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 73/190. Motivet: 34x25 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:52:36
29/7 19:47:09
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd